Zaragoza
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
Madrid
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

Barcelona

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

اسپانیا همه ساله شاهد برگزاری بزرگترین نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی در زمینه‌های مختلف می‌باشد، از این رو کمپانی‌های داخلی و خارجی از سراسر دنیا در این نمایشگاه ها شرکت می‌کنند.

شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور یکی از ساده ترین روشها جهت بازاریابی بین المللی و آشنایی با جدید ترین تکنولوژی و محصولات در حوزه‌ی مورد نظر می‌باشد.

هرساله نمایشگاه‌های بزرگی با موضوعات متفاوت در کشور اسپانیا برگزار می‌شود که علاقمندان را از اقصی نقاط دنیا به بازدید از این نمایشگاه‌ها ترغیب می‌کند.

نمایشگاه‌های تجاری بین المللی با توجه به نوع صنعت و میزان فعالیت در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شوند، برخی از این نمایشگاه‌ها به صورت سالیانه و در زمان و مکان مشخص و برخی دیگر تنها یکبار و با اهداف خاص برگزار می‌شوند.

هدف اصلی شرکت در این نمایشگاه‌ها آشنایی با آخرین پیشرفت‌های صنعت مورد نظر، افراد متخصص، پروژه‌های متفاوت و یافتن فرصت‌ها و همینطور حفظ و توسعه‌ی بازار می‌باشد. 

حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی اسپانیا یکی از راه های موثر در جهت راه یابی به بازارهای جهانی می‌باشد، از این‌ رو گروه مشاوران EsParsImex با تکیه بر کادر مجرب مشاور و مجری شما جهت حضور در این نمایشگاه ها می‌باشد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر کادر پایین را کامل کرده ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود